امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۱۴ ۱۴:۰۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت الله دری نجف آبادی:
ایران از برجام خیری ندیده است/اشتغال پایدار کارگران در گروی رسیدگی جدی به وضعیت واحدهای تولیدی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به هفته کارگری، گفت: از مسئولان انتظار داریم با سر و سامان دادن به واحدهای تولیدی زمینه را برای اشتغال پایدار کارگران فراهم کنند و کارگران هم با جدیت به کار و تلاش ادامه دهند.

اراک امروز؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های این هفته نماز جمعه اراک با اشاره به اینکه انسان های مومن پاک دامن هستند گفت: انسان های مومن تلاش می کنند جامعه پاکی داشته باشند و اجازه نمی دهند برخی با خود باختکی جامعه را به فساد بکشند.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه برخی با ترویج فساد و بی بندباری قصد دارند جامعه را به فساد بکشند، اظهار کرد: دستگاه های امنیتی و نظامی نباید اجازه دهند این افراد به اهداف شومشان برسند و باید با قدرت در برابر این مفسدین بایستند.

وی عفت را بزرگترین سرمایه جامعه دانست و ادامه داد: باید با برنامه ریزی صحیح، ارزش های اسلامی در جامعه ترویج داده شود.

امام جمعه اراک به سالروز ولادت امام زمان(عج) اشاره کرد و افزود: افراد در جامعه امام زمانی با عفاف و حیا به فکر اصلاح امور هستند تا جامعه را برای حضور امام زمان آماده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: منتظران واقعی کسانی هستند که با جهاد همه جانبه تلاش مضاعف می کنند و در همه جوانب در انتظار فرج هستند.

اشتغال پایدار کارگران در گروی رسیدگی جدی به وضعیت واحدهای تولیدی است

دری نجف آبادی به هفته کارگر نیز اشاره کرد و ادامه داد: از مسئولان انتظار داریم با سر و سامان دادن به واحدهای تولیدی زمینه را برای اشتغال پایدار کارگران فراهم کنند و کارگران هم با جدیت به کار و تلاش ادامه دهند.

دری نجف آبادی ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهید مطهری و هفته معلم بیان کرد: معلمی شغل انبیا و اولیا خداوند است و معلمان باید قدر شغل خود را بدانند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموزان به عنوان امانت در اختیار معلمان هستند ادامه داد: معلمان باید تلاش کنند دانش آموزان به درستی هدایت و تربیت شوند به گونه ای که با عشق محمد(ص) و آل محمد(ص) تربیت شوند.

امام جمعه اراک با اشاره به اینکه معلمان باید با درک درست نسبت به مسائل روز، دانش آموزان را هدایت کنند گفت: معلمان با به روز نگه داشتن اطلاعات خود نقش موثری در هدایت دانش آموزان ایفا می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه دانشگاه محل کسب علم و دانش است بیان کرد: مسئولان دانشگاه نباید اجازه دهند دانشگاه محل فساد و تجمع افراد مشکل دار شود که البته این موضوع در ایام انتخابات بیشتر نمایان می شود.

وی با اشاره به اینکه قدس پایگاه اسلام و قبله اول مسلمانان است اظهار کرد: هر گونه اقدام و توطئه برای اشغال قدس همانند اشغال فلسطین جنایت است و مسلمانان از کنار این جنایت به سادگی عبور نخواهند کرد.

ایران از برجام خیری ندیده است

امام جمعه اراک در خصوص مسئله برجام با تاکید بر اینکه آمریکا از ابتدا در برابر برجام پایبند نبوده است گفت: ما که از برجام تاکنون خیری ندیده ایم در صورتی که ترامپ برجام را تایید نکنند اتفاقی نمی افتد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه آمریکا بدعهدترین کشور دنیا است ادامه داد: در شرایطی که آمریکا خود را مدعی تمدن در دنیا می داند، مذاکراتی که بیش از دو سال توسط شش کشور انجام شده است را قبول ندارد و همه عهدها را زیر پا می گذارد.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه بارها به مسئولین تذکر دادیم که همه مسائل با برجام حل نمی شود، خاطرنشان کرد: نباید فریب آمریکا را بخوریم بلکه باید به همت خودمان تکیه کنیم و روی پای خود بایستیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir