امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۱۶ ۱۲:۴۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار خبرداد
تحصیل دانش‌آموزان خندابی در ۹۷ مدرسه مختلط

فرماندار شهرتان خنداب گفت: ۱۳۰ مدرسه در سطح شهرستان خنداب وجود دارد که از این تعداد ۹۷ مدرسه به صورت مختلط اداره می شوند.

اراک امروز؛حمید غیاثی، فرماندار شهرستان خنداب در گفتگو با  دیار آفتاب؛ با اشاره به کمبودهای موجود در سطح شهرستان خنداب گفت: به واسطه کمبودهای موجود در این شهرستان متاسفانه در بسیاری از آمار ناخوشایند رتبه‌هایی را در سطح استان به خود اختصاص داده است.

غیاثی با تاکید بر اینکه بسیاری از این مسائل و مشکلات ناشی از عدم توازن اعتبارات است، اظهار کرد: امیدواریم که با توزیع عادلانه اعتبارات شاهد رفع محرومیت ها در سطح شهرستان باشیم.

فرماندار شهرستان خنداب با تاکید بر اینکه شهرستان خنداب یک شهرستان روستایی است، ادامه داد: حتی دو شهر این شهرستان هم در حد روستا هستند و بیشتر مردم این شهرستان تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند.

غیاثی اضافه کرد: به دلیل فاصله زیادی که بین روستاهای این منطقه وجود دارد، بسیاری از دانش‌آموزان این شهرستان در مقاطع مختلف ترک تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ۹ هزار دانش آموز در ۱۳۰ مدرسه در شهرستان مشغول به تحصیل هستند، اظهار کرد: ۹۷ مدرسه در سطح شهرستان به صورت مختلط اداره می شوند که این موضوع آسیب های اجتماعی متعددی را به همراه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان خنداب به کمبود سرانه ورزشی شهرستان هم اشاره کرد و افزود: هم اکنون سرانه ورزشی شهرستان ۲۰ صدم درصد است که این میزان پایین‌ترین سرانه ورزشی در استان است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir