امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۱۹ ۰۹:۳۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


هیچ؛ سهم کمیجان از محل اعتبارات ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده

فرماندار شهرستان کمیجان گفت: سال گذشته سهم کمیجان از محل اعتبارات ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده، صفر بوده است.

اراک امروز؛ سیامک سلیمانی، فرماندار شهرستان کمیجان در گفتگو با خبرنگار  دیار آفتاب؛ با اشاره به میزان اعتبارت این شهرستان برای سال جاری گفت: علیرغم اینکه شهرستان کمیجان یکی از شهرستان های محروم استان مرکزی محسوب می‌شود، ولی در اعتبارات این شهرستان همواره روند کاهشی را شاهد بوده‌ایم.

سلیمانی با اشاره به اینکه اعتبارای که از محل تملک دارایی برای شهرستان در سال جاری در نظر گرفته شده بیش از ۲۰ درصد کاهش داشته است، اظهار کرد: متاسفانه در شاخص های در نظر گرفته شده برای تخصیص اعتبارات سال ۹۷ محرومیت های شهرستان در نظر گرفته نشده است.

وی با بیان اینکه واقعیت این است که شمال استان همچنان در محرومیت به سر می برد و وضعیت نامناسبی دارد، گفت: زمانی که پیگیر اعتبارات ملی برای شهرستان می شویم به دلیل عدم تعریف پروژه ملی برای شهرستان متاسفانه اعتباری از این محل به شهرستان اختصاص نمی‌یابد.

سلیمانی با اشاره به اینکه وضعیت بسیاری از طرح های عمرانی شهرستان مناسب نیست، اضافه کرد: انتظار داریم در شورای برنامه ریزی عنایت ویژه ای به شهرستان های کمتر برخوردار از شاخص‌های توزیع نظام بودجه شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته سهم کمیجان از محل اعتبارات ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده صفر بوده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تخصیص اعتبارات به شهرستان ها، دست فرمانداران برای اجرای پروژه های مختلف باز شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir