امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۲۳ ۱۲:۵۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر خبر داد
کاهش ۳۵۰۰ مگاوات ظرفیت تولید برق در کشور

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر با اشاره به کاهش میزان بارش ها در سال زراعی جاری گفت: این موضوع کاهش سه تا ۳۵۰۰ مگاوات تولید برق را در کشور به همراه خواهد داشت.

اراک امروز؛ فرهاد شبیهی، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر روز یکشنبه در حاشیه نشست سالیان مدیریت بار صنایع در اراک در جمع خبرنگاران گفت: شرکت برق منطقه ای باختر، تامین برق استان های لرستان، مرکزی و همدان را بر عهده دارد.

شبیهی با تاکید بر اینکه به منظور ارائه خدمات مستمر در حوزه صنعت برق نیازمند مدیریت مصرف هستیم، اظهار کرد: نشست سالیان مدیریت بار صنایع با هدف آگاهی سازی، جلب مشارکت مردمی و ارائه برنامه تشویقی در زمان پیک در مدیریت بار برگزار شده است.

وی با اشاره به کاهش میزان بارش ها در سال زراعی جاری گفت: تنها ۴۸ درصد از مخازن آبی کشور تکمیل شده و این موضوع کاهش سه تا ۳۵۰۰ مگاوات تولید برق را در کشور به همراه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر بیان کرد: از طرف دیگر در تابستان بیش از ۱۵ تا ۲۰ هزار مگاوات بار سرمایشی در کشور داریم.

شبیهی اضافه کرد: برای اینکه امسال تابستان در تامین برق در کشور مشکلی نداشته باشیم، لازم است مصرف کنندگان در مدیریت مصرف در زمان پیک بار مصرفی مشارکت لازم را با این شرکت داشته باشند.

وی با اشاره به مشارکت خوب مصرف کنندگان در ساعات پیک مصرف طی سال های گذشته خاطرنشان کرد: درصورتی که مشترکان امسال هم مشارکت داشته باشند مشکلی در تامین برق نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir