امروز : چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۲۶ ۱۶:۴۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

باحضور استاندار مرکزی صورت گرفت؛
آغاز واگذاری واحدهای احداثی استان مرکزی در مناطق زلزله زده غرب كشور

در مراسمي با حضور استاندار مركزي واگذاري واحدهاي احداثي بنياد مسكن انقلاب اسلامي در مناطق زلزله زده غرب كشورآغاز شد.

اراک امروز؛ سیدعلی آفازداه استاندار مركزي که روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه به منظور حضور در اولین نشست کارگروه توسعه منطقه ۴ کشور به کرمانشاه سفر کرده بوده واحدهای احداثی استان مرکزی در مناطق زلزله زده غرب كشور را تحویل متقاضیان داد.

image_2018_05_16-17_29_05_526_M7R
آقازاده با اشاره به اینکه استان مركزي احداث دوهزار و٧٠٠ واحد مسكوني را در مناطق زلزله زده غرب كشور را به عهده دارد اظهار کرد: امروز تعدادی از واحدهای آماده شده را به متقاضیان واگذار کردیم.

وی با اشاره به اینکه عمليات واگذاري تعداد واحدها آغاز شده است ادامه داد: امیدواریم تا پايان خرداد ٣٠٠ باب منزل مسكوني به مالكان تحويل مي شود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: از مجموع واحدهاي درحال ساخت در مناطق زلزله زده غرب كشورهزار واحد در مجموعه روستاهاي كوييك وهزار و٧٠٠ واحد در ساير روستاهاي استان كرمانشاه است.

آقازاده اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تمام واحدها که توسط استان مرکزی تعهد شده است قبل از فصل سرما و تا آبان ماه امسال به بهره برداري مي رسد.

استاندار مركزي وجمعي از مسئولان ضمن حضور در روستاي كوييك و تحويل اولين واحدهاي نوسازي شده مراحل بازسازي در روستاهاي شهرستان سرپل ذهاب را بررسي كرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir