امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۳۰ ۰۷:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی خبر داد:
آغاز مسابقات جام رمضان در ۳۰ رشته ورزشی در استان مرکزی

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: مسابقات ورزشی در ماه مبارک رمضان در بیش از ۳۰ رشته ورزشی درقالب «جام رمضان» در سطح استان آغاز شده است.

عابد حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛گفت: مسابقات جام رمضان با تدابیر صورت گرفته با هیأت های ورزشی هر ساله به مناسبت ماه مبارک به شکلی منظم پس از افطار با حضور علاقمندان به رشته های مختلف ورزشی در سطح استان مرکزی برگزار می‌شود.

حقدادی با اشاره به اینکه مسابقات ورزشی در ماه مبارک رمضان امسال در بیش از ۳۰ رشته ورزشی درقالب «جام رمضان» برگزار می شود اظهار کرد: مسابقات جام رمضان در رشته های مختلف از جمله والیبال، بسکتبال و کاراته، شطرنج، اسکیت و … در استان مرکزی آغاز به کار کردند.

وی ادامه داد: مسابقات جام رمضان بدون شک علاوه بر نشاطی که برای ورزشکاران به همراه دارد، مکانی برای عرضه اندام ورزشکاران رشته های مختلف استان است که در طول یک ماه توانایی‌های خود را در میدان مسابقه به نمایش بگذارند.

بیش از  ۱۰۰هزار  ورزشکار زن و مرد به صورت سازمان یافته در رشته های مختلف استان مرکزی فعال هستند.

همچنین ۲۱۱ ورزشگاه و اماکن ورزشی زیر نظر ورزش و جوانان استان مرکزی، ۳۷۳ ورزشگاه بخش خصوصی و ۱۸۲ ورزشگاه دولتی در استان مرکزی وجود دارد.


انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir