امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۰۲ ۰۹:۳۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


جمع‌آوری سالانه ۱۰۰ میلیارد تومان نذورات مردمی/اجرای ۲۰۰ پروژه از سوی ستاد بازسازی عتبات‌ عالیات ایران در عراق

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور با اشاره به اینکه مردم ایران به رغم مشکلات اقتصادی که دارند از حمایت‌های خود در جهت بازسازی عتبات عالیات دریغ نمی‌کنند، گفت: سالانه ۱۰۰ میلیارد تومان جمع آوری نذورات مردمی را داریم.

اراک امروز؛  مسعود شوشتری، جانشین ستاد مرکزی بازسازی عتبات عالیات کشور در سفر به شهرستان اراک با اشاره به اینکه استان مرکزی ساخت ۶۰۴ ستون از صحن حضرت فاطمه زهرا(س) را با حمایت های استان و خیرین با موفقیت به پایان رسانده است، گفت: ساخت ستون‌های صحن حضرت فاطمه(س) از افتخارات استان مرکزی به شمار می رود.

شوشتری اظهار کرد: استان مرکزی با حمایت های بسیار ویژه موفق شد دو پروژه بسیار مهم ساخت ضریح ابراهیم مجاب و ۶۰۴ ستون از صحن حضرت فاطمه (س) و تامین سنگ مرمرین را با حمایت یکی از خیرین استان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال انجام دهد.

جمع‌آوری سالانه ۱۰۰ میلیارد تومان نذورات مردمی

وی با اشاره به اینکه مردم ایران به رغم مشکلات اقتصادی که دارند از حمایت‌های خود در جهت بازسازی عتبات عالیات دریغ نمی‌کنند و روز به روز از نذورات مردمی بهره بیشتری می‌بریم که جای تقدیر دارد، گفت: سالانه ۱۰۰ میلیارد تومان جمع آوری نذورات مردمی را داریم.

وی به برنامه های طرح توسعه حرم امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت: بعد از افتتاح پرده آب بند که ۳۰ درصد کار است مرحله سازه و سفت کاری شروع می شود و بعد از اتمام این پروژه زائرین می توانند از اسکان، کتابخانه، موزه و شبستان استفاده کنند که این اقدام از برنامه های طرح توسعه حرم امام حسین (ع) است.

اجرای ۲۰۰ پروژه از سوی ستاد بازسازی عتبات‌ عالیات ایران در عراق

شوشتری با بیان اینکه طرح توسعه امامین عسگرین و امامان جوادین از برنامه های ستاد بازسازی عتبات عالیات است، بیان کرد: تاکنون ۲۰۰ پروژه توسط کشور ایران در کشور عراق انجام شده که سه پروژه آن صنعتی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر پروژه های در حال انجام بازسازی ایوان قدیمی مقدس صفویه در نجف اشرف است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir