امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۰۳ ۱۱:۵۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جانشین سپاه روح‌الله:
آزادی خرمشهر بهترین الگو برای ایستادگی در برابر استکبار جهانی است

جانشین سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: امروز می‌توان با الگوگیری از حماسه آزادسازی خرمشهر در برابر استکبار جهانی و حربه های دشمنان ایستادگی کرد.

اراک امروز؛ سرهنگ محسن گلشن‌زاده، جانشین سپاه روح‌الله استان مرکزی در مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر که در مخابرات منطقه مرکزی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای آزادسازی خرمشهر، پاسداری از ارزش‌های انقلاب و جنگ تحمیلی را از وظایف همگان دانست و گفت: شوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر به عنوان یک روز افتخارآفرین در تاریخ کشور به‌ثبت رسیده است.

گلشن‌زاده با اشاره به جمله معروف امام خمینی (ره) درباره خرمشهر، که فرمودند؛«خرمشهر را خدا آزاد کرد»، افزود: سوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر در واقع عظمت کار خدا را برای همگان به نمایش گذاشت.

وی با تاکید بر اینکه عملیات بیت‌المقدس برای آزادسازی خرمشهر ۲۲ روز طول کشید و در این عملیات وسعت زیادی از خاک کشور آزاد شد، ادامه داد: این پیروزی در حالی رقم خورد که یک کشور در برابر ۳۶ کشور متجاوز با دستان خالی ایستادگی کرد.

 جانشین سپاه روح‌الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه با پیروزی رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس تمام معادلات و محاسبات سیاسی و نظامی دشمن درهم فرو‌ریخت، افزود: امروز نیز یکی از ترس های دشمنان درس های برگرفته از حماسه آزادسازی خرمشهر است.

گلشن‌زاده خاطرنشان کرد: امروز هم می‌توان با الگوگیری از این حماسه بزرگ در برابر استکبار جهانی و حربه های دشمنان ایستادگی کرد.

1 2 3

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir