امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۰۳ ۲۲:۱۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:
حماسه ۳ خرداد، نمود عینی قدرت و وحدت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی سوم خرداد را نمود عینی قدرت و وحدت جامعه اسلامی دانست و گفت: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر الگوی ارزشمند برای ملت ایران و آزادی خواهان مبارزه با استکبار و استبداد است.

اراک امروز؛ فتح‌الله حقیقی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی گفت: سوم خرداد روز بزرگ مقاومت، ایمان، پیروزی و به یاد ماندنی برای ملت ایران و روز پر افتخاری برای این مرز و بوم است.

حقیقی سوم خرداد و عملیات بیت‌المقدس را بهترین آموزگار برای ملت ایران و همه جوامع بشری دانست و افزود: این روز آموزگار ارزش‌هایی نظیر ایمان، غیرت و ایثار برای جوانان است که باید به خوبی برای نسل آینده شناسانده و این مهم برای نسل جوان و نوجوان تبیین شود.

وی اضافه کرد :سوم خرداد الگوی ارزشمند برای ملت ایران و آزادی خواهان واقعی مبارزه با استکبار و استبداد است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی سوم خرداد را نمود عینی قدرت و وحدت جامعه اسلامی دانست و اظهار کرد: فرزندان و آینده سازان این مرز و بوم باید بدانند چرا عملیات بیت‌المقدس در تاریخ ۸ سال دفاع مقدس به عنوان یکی از برجسته‌ترین عملیات بوده است.

حقیقی ادامه داد: در تمام مراحل عملیات ارتش، سپاه و نیروهای بسیجی دوشادوش یکدیگر با جانفشانی، ایثار و با اسقامت مقابل استکبار و رژیم بعثی پیروز شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد: بعد از پیروزی در عملیات بیت‌المقدس وضعیت ایران در بخش سیاسی و نظامی از حالت دفاع به حالت تهاجمی تغییر یافت و رزمندکان اسلام و ملت ایران با ایمان و اتحاد بیشتری به مبارزه پرداختند.

حقیقی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری برنامه های سوم خرداد در گستره استان گفت: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ ویژه برنامه در استان برگزار می شود و برنامه های مختلفی پیش بینی شده که دیدار با ۲۹۲ خانواده معظم شهدای عملیات بیت‌المقدس استان مرکزی و مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور مسئولان استانی و خانواده‌های معظم شهدا از جمله این برنامه ها است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی آزادسازی خرمشهر را تجلی فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت دانست و خاطرنشان کرد: حماسه عظیم و مردمی سوم خرداد سرلوحه افتخارات ملی و دفاع مقدس است؛ اقتدار و امنیت کنونی و همه‌جانبه ایران اسلامی به برکت این فرهنگ متعالی در جامعه است و این مهم مستلزم پایبندی به ارزش های والای اسلامی و انقلابی و حرکت درخط امام بزرگوار و مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir