امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۰۳ ۲۳:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

با پیگیری مسئولین استان
سه ماه حقوق معوقه کارگران هپکو اراک پرداخت شد

عصر روز پنجشنبه سوم خرداد ماه با پیگیری مسئولین استان سه ماه از حقوق معوقه کارگران شرکت هپکو اراک پرداخت شد.

اراک امروز؛ در پی اجرای سیاستهای اصل ۴۴ شرکت هپکو در سال ۸۵ به بخش خصوصی واگذار شد و بعد از این واگذاری مشکلات شرکت روز به روز افزایش پیدا کرد تا در سال های اخیر وضعیت شرکت بحرانی شد.

پرداخت معوقات شرکت خصوصا معوقات کارگران همواره به عنوان یکی از خواسته های به حق کارگران شرکت تبدیل شده است.

در شرایطی که کارگران هپکو در هفته گذشته برای رساندن مشکلاتشان به گوش مسئولین بارها با بستن راه آهن و تجمع کردن خواستار رسیدگی مسئولین به خواسته هایشان شدند.

در شرایطی که معوقات ۴ ماهه (اسفند ۹۶، فروردین و اردیبهشت ۹۷ و همچنین ۳۰ روز کاری از سال ۹۵) کارگران پرداخت نشده از سوی این شرکت باقی مانده است.

عصر روز پنجشنبه سوم خرداد ماه با پیگیری مسئولین استان سه ماه از حقوق معوقه کارگران شرکت هپکو اراک پرداخت شد.

از سوی استانداری مرکزی اعلام شد که با مساعدت بانک ملی و پیگیری استانداری مرکزی مبلغ ۷۵ میلیارد ریال به عنوان حقوق معوقه کارگران هپکو به حساب آنان واریز شده است.

شرکت تولید تجهیزات سنگین (هپکو) با موقعیتی منحصر به فرد در ایران و خاورمیانه به منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و ذینفعان، ساخت تولید – توزیع و پشتیبانی ماشین‌آلات راهسازی، معدنی، کشاورزی را با بهره‌گیری از منابع مدیریتی و انسانی کارآمد و متبحر، ماشین آلات و تجهیزات مدرن و تکنولوژی بر عهده دارد و از این طریق نقش مهمی را در اجرای پروژه‌های زیر بنایی ایفاء می کند.

شرکت هپکو در سال ۱۳۵۱ در زمینی به وسعت ۹۰ هکتار در شهر اراک با هدف مونتاژ ماشین آلات راه‌سازی تاسیس و از سال ۱۳۵۴ با همکاری شرکتهای اینترناش، پوکلین، ساکائی، دایناپاک، و لوکومو از کشورهای آمریکا، فرانسه، ژاپن، سوئد و فنلاند رسماً شروع به فعالیت نمود.


انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir