امروز : دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۰۳ ۰۳:۳۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


مسابقات کشوری قرآن کریم مهر‌ماه در اراک برگزار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار مرکزی گفت: چهلمین مسابقات کشوری قرآن کریم مهر‌ماه به میزبانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار می‌شود که برنامه‌های فرهنگی استان باید یک هفته قبل از برگزاری مسابقات آغاز شود.

اراک امروز؛ فتح‌اله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار مرکزی در نخستین جلسه ستاد هماهنگی برگزاری چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم گفت: جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این همایش ۱۰ کمیته‌ تشکیل شده است که در این راستا ستادهای فرعی نیز در شهرستان های استان تشکیل خواهد شد و باید با تمام توان و با قدرت تکالیف محول شده به کمیته ها که با مسوولیت مدیران کل می باشد را اجرایی کنند .

حقیقی اظهار کرد: چهلمین مسابقات کشوری قرآن کریم مهر‌ماه به میزبانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار می‌شود که برنامه‌های فرهنگی استان باید یک هفته قبل از برگزاری مسابقات آغاز شود.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: به منظور اجرا و میزبانی هرچه‌بهتر باید از ظرفیت سمن‌ها، دانشگاه‌ها، مساجد و حتی زندان‌ها برای آموزش و اطلاع‌رسانی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی استفاده شود.

حقیقی بیان کرد: این مسابقات و دیگر جشنواره‌های قرآنی همچون گل‌های محمدی(ص) و فاطمی(س) و کنگره ۶هزار و۲۰۰ شهید استان پیرو فرمایش مقام معظم رهبری مبتنی بر ۵اولویت آسیب اجتماعی باید در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی باشد و در حواشی این همایش ها آموزش های فرهنگی و مذهبی در این زمینه برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: باید با محوریت مردمی برگزار شدن این همایش ها با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و سمن ها ،روحانیون و تشکیل کمیته ای بدین منظور به روند حضور این قشر فعال در این همایش کمک کرد و کمیته ارزیابی هم از دیگر کمیته‌هایی است که می تواند در بررسی اقدامات نقش موثری ایفا کند.

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir