امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۰۳ ۱۲:۱۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


۱۸۷ زندانی غیرعمد در استان مرکزی چشم انتظار کمک خیران

مدیر کل زندان‌های استان مرکزی گفت: هم اینک ۱۸۷ زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان با بدهی بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال چشم انتظار کمک خیران هستند.

اراک امروز؛ علی‌عباس فلاحتی مدیر کل زندان‌های استان مرکزی در آستانه برگزاری جشن های گلریزان به مناسبت ماه مبارک رمضان در استان گفت: ستاد دیه استان مرکزی از سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون اقدامات ارزشمندی را به همت خیرین در جهت آزادی زندانیان انجام داده است.

فلاحتی اظهار کرد: از سال ۸۸ تا کنون با کمک ۳۱میلیارد و ۳۱۰میلیون ریالی خیران به ستاد دیه استان هزار و ۶۸۷زندانی آزاد شدند.

وی ادامه داد: سال گذشته بواسطه کمک ستاد دیه و مبالغی که توسط خیرین اهدا شده بود ۲۸۶ نفر از زندان آزاد شدند.

مدیر کل زندان‌های استان  مرکزی با اشاره به اینکه هم اینک ۱۸۷ زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان نیازمند کمک خیرین هستند ادامه داد: بدهی این زندانیان بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال است.

 فلاحتی اظهار کرد: این افراد زندانی شامل بدهکاران دیه حوادث رانندگی، حوادث کارگاهی، محکومان مالی و بدهکاران مهریه بوده اند که با استفاده از کمک های مردمی در جشن های گلریزان،کمک های دولتی و سایر موارد چشم انتظار کمک خیران هستند.

وی اگاهی بخشی به مردم در زمینه های مختلف را موجب جلوگیری از ورود آنها به زندان عنوان کرد و گفت: کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد باید در جامعه فرهنگ سازی شود.

همه ساله همزمان با ماه مبارک رمضان و همچنین سال جدید جشن های گلریزان به منظور آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد در استان از سوی ستاد دیه و زندان ها و اقدامات تامینی استان برگزار می شود.

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir