امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۱۰ ۰۶:۲۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
هزینه‌های جاری دولت کمر شکن شده است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه امسال کمتر از ۲۰ درصد بودجه کل کشور در میدان عمل به کارهای عمرانی اختصاص پیدا می‌کند، گفت: متاسفانه هزینه‌های جاری دولت کمر شکن شده است.

اراک امروز؛  آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی شامگاه چهارشنبه در جشنواره تجلیل از خیرین سلامت استان مرکزی گفت: امروز با کمک خیرین شاهد آغاز عملیات اجرایی یکی از بزرگترین بیمارستان های درمان سرطان غرب کشور در اراک هستیم.

دری نجف آبای اظهار کرد: احداث این بیمارستان به عنوان یکی از کارهای ماندگار است که به عنوان باقیات صالحات خیران، سال های سال اثرگذار خواهد بود؛ می‌توان با صرفه‌جویی در کارهای غیرضروری و شرکت در کارهای خیر در انجام کارهای بزرگ شریک شد.

امام جمعه اراک گفت: تلاش داریم تا این بیمارستان را به عنوان یکی از بیمارستان های تحقیقاتی و آموزشی در خاورمیانه تبدیل کنیم تا بتوانیم به نقاط مختلف خدمات دهی داشته باشیم.

وی به بودجه سال جاری کل کشور اشاره کرد و افزود: متاسفانه هزینه های جاری دولت کمر شکن شده است چراکه در سال های اخیر بیشتر بودجه به هزینه های جاری اختصاص پیدا کرده است. امسال هم کمتر از ۲۰ درصد بودجه کل کشور در میدان عمل به کارهای عمرانی اختصاص پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir