امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۱۸ ۱۵:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت‌الله دری نجف آبادی در خطبه‌های نماز جمعه اراک:
رژیم جعلی صهیونیست سست‌تر از خانه عنکبوت است/روز قدس؛ از آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: امروز قدرت این رژیم جعلی مانند تارهای عنکبوت سست شده و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهند دید.

اراک امروز؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در خطبه های این هفته نماز جمعه اراک ضمن دعوت همگان به تقوای الهی گفت: تقوا مایه حیات روحی و معنوی انسان و موجب سعادت دنیا و آخرت می‌شود.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه تقوا در سایه شجره طیبه ایمان حاصل می شود، اظهار کرد: ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، فرصت مناسبی برای کسب تقوا و معرفت است که باید به نحوه احسنت از لحظات آن بهره‌برداری کرد.

مردم در روز جهانی قدس به ندای امام و رهبری لبیک گفتند

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور باشکوه مردمان دیارآفتاب در مراسم راهپیمیایی روز جهانی قدس ادامه داد: مردم باحضور با شکوه در راهپیمیایی روز جهانی قدس بار دیگر به ندای حضرت امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب، شهدا، ملت های مظلوم، مرد فلسطین، جریان مقاومت و شهدای مدافع حرم لبیک گفتند.

امام جمعه اراک بیان کرد: امروز شاهد سیل خروشان مردم روزدار استان مرکزی در مراسم راهپیمایی بودیم تا بار دیگر شکوه و قدرت و وفادرای خود را به نظام و انقلاب نشان دهند.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی مردم موقعیت‌شناس و وفاداری هستند، اظهار کرد: هر زمان که توطئه‌های دشمنان نسبت به نظام و انقلاب شکل می‌گیرد شاهد حضور پرشور مردم در صحنه هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه مردم با حضور خود در صحنه، بار دیگر بیعت مجدد خود را با آرمان‌های امام (ره) و رهبری به رخ جهانیان کشاندند، افزود: امروز آمریکا، اسرائیل و آل سعود نمی‌توانند منکر این حضور باشکوه مردمی شوند.

امام جمعه اراک اضافه کرد: امروز ملت ۸۰ میلیونی ایران اسلامی برای شرف، امنیت، وفاداری به اهل بیت(ع)، دفاع از قبله اول مسلمانان و برای اینکه نشان دهند در برابر توطئه های برجامی ترامپ هیچگاه ترسی بر دل راه نمی‌دهند، به صحنه آمدند تا بار دیگر شعار «هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّه» را بر زبان جاری کنند.

رژیم جعلی صهیونیست سست‌تر از خانه عنکبوت است

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه بر اساس فرموده خداوند ظلم و ستم هیچگاه پایدار نخواهند ماند، ادامه داد: اسرائیل و جنایتکاران دیگر اگر هزار سال هم عمر کنند، هرگز به اهداف خود دست نیافته و نجات پیدا نخواهند کرد چراکه امروز قدرت این رژیم جعلی مانند تارهای عنکبوت سست شده و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهند دید.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره در مسیر دفاع از حق و حقیت و دفاع از مرزهای اسلامی حرکت خواهد کرد، گفت: امروز هم وظیفه ما این است تا در برابر توطئه‌های رژیم کودک کش اسرائیل ایستادگی کنیم.

جوانان فلسطینی غیرتمند‌انه در مقابل رژیم اشغالگر ایستاده‌اند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه روز به روز بر روحیه و ایستادگی جوانان فلسطینی افزوده می شود، ادامه داد: علیرغم اینکه ۷۰ سال است که اسرائیل مردم فلسطین را به خاک و خون کشیده است ولی روز به روز جوان فلسطینی غیرتمندانه‌تر در برابر اسرائیل ایستادگی می کنند.

دری نجف آبادی به توطئه های دشمنان و عملیات روانی به منظور سست کردن اراده جوانان مسلمان اشاره کرد و گفت: جوانان باید هوشیار باشند و در برابر این توطئه‌ها احساس ضعف و سستی نکنند و با نشاط تر در صحنه حضور پیدا کنند چراکه همانگونه که خدا خود وعده داده پیروزی نهایی از جبهه حق است.

امام جمعه به سالروز تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی هم اشاره کرد و گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی باید بیشتر مسائل مربوط به دانشگاه ها و فرهنگ عمومی جامعه توجه داشته باشد؛ این شورا باید برنامه های خود را بر اساس اهداف قرآنی و آرمان های امام و رهبری تعیین و به پیش ببرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir