امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳٫۲۷ ۰۸:۳۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


بزرگداشت شهید چمران و شهدای دانشگاه های اراک برگزار می‌شود

مسئول بسیج اساتید استان مرکزی گفت: یادواره شهدای دانشگاه های اراک و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مصطفی چمران در اراک برگزار می شود.

محسن ذوالفقاری مسئول بسیج اساتید استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: یادواره شهدای دانشگاه های اراک و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مصطفی چمران روز سه شنبه ۲۹ خرداد ماه در دانشگاه فنی و حرفه ای استان در اراک برگزار می شود.

ذوالفقاری اظهار کرد: حجت السلام حیدر علی مصلحی وزیر سابق اطلاعات کشور مهمان ویژه این مراسم است و به ایراد سخنرانی می‌پردازد و سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به روایتگری خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: همچنین در این مراسم از یادمان دو شهید گمنام دفاع مقدس در دانشگاه فنی و حرفه ای استان در اراک رونمایی می شود.

شهید مصطفی چمران در سال ۱۳۱۱ در تهران متولد شد و در سال ۱۳۶۱ در منطقه دهلاویه بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

طراحی و اجرای جنگ های نامنظم، طرح سد خاکی بر رود کرخه در محور ده کوه، سد خاکی کرخه از طرار، پل چولانه، سازماندهی واحدهای چریکی ۱۱ نفره و آموزش حرکت های تخصصی پیاده روی از فعالیت های این شهید والامقام در جنگ تحمیلی بود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir