امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴٫۰۲ ۱۹:۵۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار فراهان اعلام کرد
تخصیص دو میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های آبرسانی فراهان

فرماندار شهرستان فراهان با اشاره به اختصاص ۷۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان فراهان گفت: از محل اعتبارات شهرستان دو میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های آبرسانی تخصیص یافت.

اراک امروز؛ سیداحمد سجادی، فرماندار شهرستان فراهان روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان فراهان که با حضور استاندار مرکزی برگزار شد، با اشاره به کاهش اعتبارات سال جاری این شهرستان گفت: امسال ۷۵ میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان در نظر گرفته شده که این میزان در مقایسه با سال گذشته ۲۶ درصد کاهش داشته است.

سجادی اجرای طرح های آبرسانی، طرح های راه‌سازی، طرح های حوزه بهداشت و درمان را در اولویت تخصیص اعتبارات شهرستان عنوان کرد و افزود: تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا با جذب صد درصدی اعتبارات بیش از پیش توسعه شهرستان را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: از محل اعتبارات شهرستان دو میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبرسانی، ۲۰ میلیارد ریال برای اجرای راه های شهرستان و ۵.۵ میلیارد ریال هم برای حوزه بهداشت و درمان شهرستان در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان فراهان خاطرنشان کرد: همچنین از محل اعتبارات شهرستان اجرای ۴۹ طرح با ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار در بخش صنعت و ۳۱ طرح با ۸۲ میلیارد ریال اعتبار در بخش کشاورزی در سال جاری در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir