امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴٫۲۱ ۱۳:۲۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


بازدید شهردار اراک از پروژه های عمرانی نیمه تمام شهری+عکس

شهردار و اعضای شورای اسلامی اراک به همراه اصحاب رسانه روز پنج شنبه از پروژه های عمرانی نیمه تمام شهری اراک بازدید کردند.

اراک امروز؛ داودتاجران شهردار اراک در جریان بازدید از پروژه میدان شریعتی اراک گفت: اجرای این پروژه در کاهش حجم ترافیک و کاهش آلودگی هوای اراک نقش اساسی دارد.

تاجران با اشاره به اینکه این پروژه پیشرفت فیزیکی ۷۲ درصد دارد اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در موعد مقرر پل ساخته و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه به لحاظ مهندسی این پل یکی از پل های نمونه در کشور محسوب می شود ادامه داد: با اجرای این پل گره های ترافیکی در این منطقه مرتفع خواهد شد.

تاجران در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح کاوه نبیری گفت: این پروژه یکی از پروژه های ارزشمند شهرداری در راستای کاهش ترافیک و اتصال مرکز شهر به کمربندی است.

وی ادامه داد: انفجارهای مهار شده در این پروژه یکی از اقدامات بی نظیر در اجرای پروژه های شهرداری ها در کشور محسوب می شود، در اجرای انفجارها این پروژه هیچ گونه مشکل برای ساکنین همجوار ایجاد نشد.

تاجران با اشاره به اینکه این پروژه دارای دو فاز است افزود: هم اکنون این پروژه ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه فاز دو این پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است بیان کرد: اجرای این پروژه نیاز به تملک یک سری زمین ها دارد که در دست اقدام است.

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir