امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴٫۲۳ ۰۸:۳۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون فنی و حرفه‌ای استان مرکزی اعلام کرد:
اعزام تیم ۱۴ نفره استان مرکزی به مسابقات ملی مهارت

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی از اعزام تیم ۱۴ نفره استان به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت خبر داد.

اراک امروز؛ محمد جهانگیری معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه مرحله کشوری هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت ۲۴ تا ۲۷ تیر در استان البرز برگزار می‌شود گفت: تیم ۱۴ نفره استان در ۱۳ رشته مهارتی در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت با نخبگان مهارتی کشور به رقابت می پردازد.

جهانگیری با بیان اینکه این مرحله از مسابقات شرکت کنندگان در ۳۶ رشته مهارتی با یکدیگر به رقابت می پردازند اظهار کرد: تیم استان در ۱۳ رشته مهارتی از جمله الکترونیک، آجرچینی، تبرید و تهویه، جوشکاری، فناوری مد(خیاطی)، طراحی فضای سبز، فناوری خودرو، مدیریت سیستم های تحت شبکه، کابینت ساز چوبی، طلا و جواهر سازی، اتصالات چوبی، گرافیک و طراحی مهندسی مکانیک با دیگر شرکت کنندگان هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به رقابت می پردازند.

وی ادامه داد: این مسابقات با توجه به اینکه در مرحله کشوری برگزارمی شود، از سطح بالایی برخوردار است و همه شرکت کنندگان در این مسابقات با کسب مهارت های لازم و بالا جهت به دست آوردن رتبه های برتر در این مسابقات با یکدیگر به رقابت می پردازند.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی بیان کرد: شناسایی و معرفی افراد ماهر و نخبه به صنایع و بنگاه‌های اقتصادی، کشف استعدادهای حرفه ای جوانان و ایجاد فرصت برای شکوفائی مهارت‌ها، ایجاد انگیزش برای جوانان برای کسب مهارت و ارتقا سطح استانداردهای مهارت در سطح کشور از جمله اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت است.

وی خاطرنشان کرد: با شناختی که در توانمندی های مهارتی شرکت کنندگان این دوره از مسابقات داریم امیدواریم بتوانند با مشاوره و راهنمایی های کارشناسان خود حائز رتبه های خوبی در سطح کشور شویم.

01230 - Copy (2) 01230 - Copy 01230

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir