امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴٫۲۳ ۰۸:۳۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی:
تخلفات سرعت غیرمجاز در استان مرکزی بالاتر از میانگین کشوری است/ ثبت بیش از ۴ میلیون تردد در جاده های استان مرکزی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از ثبت چهار میلیون ۲۲۵ هزار و ۳۶۴ تردد طی هفته گذشته در محورهای استان مرکزی خبر داد.

اراک امروز؛ علی زندی‌فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: شش هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل می دهد.

زندی فر اظهار کرد: بر اساس تحليل های صورت گرفته در بازده زمانی ۱۶ الی ۲۲ تیرماه در ۶۲ محور شریانی مجهز به تردد شمار آنلاین در استان مرکزی بیان گر این است که چهار میلیون ۲۲۵ هزار و ۳۶۴ دستگاه خودرو از محورهای مواصلاتی استان مرکزی تردد داشته اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی ادامه داد: میانگین سرعت خودروهای عبوری در محورهای استان  ۸۳ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه تخلفات سرعت غیرمجاز در استان مرکزی بالاتر از میانگین کشوری است افزود: در هفته گذشته درصد تخلفات سرعت غیر مجاز در محورهای مواصلاتی استان ۱۲ درصد ثبت شده، در حالی که میانگین کشوری آن هفت درصد است.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی بیان کرد: محور شازند- اراک در تاریخ ۲۲ تیر ماه با تردد ۳۱۸۲ وسیله نقلیه بین ساعت ۱۹ تا ۲۰، جاده قدیم ساوه- تهران در تاریخ ۱۷ تیرماه با تردد ۲۷۷۷ وسیله نقلیه بین ساعت ۷ تا ۸، محور آزادراه ساوه – تهران تاریخ ۲۲ تیر ماه با تردد ۲۷۵۴ وسیله نقلیه بین ساعت ۲۰ تا ۲۱ به عنوان شلوغ ترین ساعت تردد محورهای استان بوده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir