امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴٫۲۵ ۲۰:۳۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ظرف دو ماه آینده؛
١٢ تخت به بخش های icu و ccu بیمارستان امام خمینی (ره)اراک اضافه می شود

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه طرح توسعه بخش های ccu و icu بیمارستان امام خمینی (ره) اراک در دست اقدام است گفت: ظرف دو ماه آینده ١٢ تخت به بخش های بیمارستان اضافه می شود.

اراک امروز؛ پازوکی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در گفتگو  دیار آفتاب؛ گفت: در حال حاضر١٤٠٠ نفر پرسنل در بخش درمان تامین اجتماعی در استان مرکزی در سه بیمارستان، هشت درمانگاه خدمات خود را به بیمه شدگان و بازنشستگان ارایه می کنند.

پازوکی اظهار کرد: بیمارستان تامین اجتماعی شازند هم به عنوان تنها بیمارستان این شهرستان طرح تحول سلامت وزارت بهداشت را اجرا می کند.

وی با اشاره به اینک هم اکنون در بیمارستان امام خمینی (ره) اراک به روز ترین دستگاههای تصویر برداری نصب و راه اندازی شده است ادامه داد: در این بیمارستان تمامی خدمات به بیماران ارایه می کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی به کمبودهای پزشک متخصص هم اشاره ای کرد و افزود: در خصوص جذب پزشک متخصص رادیولوژی نیز مکاتباتی با دانشگاه علوم پزشکی اراک انجام و قولهای مساعدی نیز دریافت شده است .

پازوکی با اشاره به اینکه طرح توسعه بخش های ccu و icu بیمارستان امام خمینی (ره) اراک در دست اقدام است گفت: ظرف دو ماه آینده ١٢ تخت به چرخه خدمت رسانی این بیمارستان اضافه خواهد شد .

وی با تاکید بر اینکه ساخت پلی کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) اراک در ٣٠٠٠ متر زیر بنا در سه طبقه شامل بخش اداری، اسکن، mri و سرپایی در مرحله شروع عملیات قرار گرفته است خاطرنشان کرد: با راه اندازی این بخش ها ۶۰ تخت بستری به تخت های این بیمارستان اضافه خواهد شد.

٩٣٠ هزار نفر شامل ۶۶ درصد جمعیت یک میلیون و ٤٠٠ هزار نفری این استان تحت پوشش بیمه ای سازمان تامین اجتماعی قرار دارند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir