امروز : شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴٫۲۷ ۱۱:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
دولت لایحه پیشنهادی کاهش هزینه‌های اجرایی را به مجلس ارائه دهد/ امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی بایستی صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های اجرایی در دستور کار دولت قرار گیرد، گفت: دولت هرچه زودتر لایحه اصلاحی پیشنهادی در خصوص کاهش هزینه های اجرایی را به مجلس ارائه دهد.

اراک امروز؛ علی ابراهیمی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس و نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به مشکلات موجود در حوزه‌های مختلف کشور از جمله حوزه اقتصادی گفت: در شرایط فعلی دولت باید موضوع صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های اجرایی را در دستور کار قرار دهد تا بتواند با کمترین مشکل و چالشی ادامه فعالیت داشته باشد.

ابراهیمی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی هم در این زمینه آمادگی همکاری با دولت را دارد، اظهار کرد: دولت هرچه زودتر لایحه اصلاحی پیشنهادی در خصوص کاهش هزینه های اجرایی را به مجلس ارائه دهد تا با موکول کردن برخی از هزینه‌ها به آینده صرفه جویی لازم را در این بخش انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه در این شرایط باید تیم اقتصادی دولت منسجم تر و با برنامه‌تر عمل کند، بیان کرد: تیم اقتصادی دولت در همه قسمت های مرتبط با یکدیگر بایستی این موضوع را درک کنند که امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و برنامه‌های لازم را برای حوزه اقتصاد بر این اساس اجرایی کنند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این شرایط تیم اقتصادی دولت باید با جدیت موضوعات را پیگیری کند تا مردم با کمترین مشکل مواجه شده و کمترین آسیب را نیز از این مشکلات متحمل شوند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس خاطرنشان کرد: همچنین دولت برای تامین اقلام اساسی مردم برنامه ریزی جدی تری داشته باشد تا در این زمینه هم شاهد مشکلات کمتری در جامعه باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir