امروز : یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴٫۳۰ ۰۹:۲۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


انتخاب ۴۷ پیمانکار برای تکمیل پروژه های ورزشی/حضور ۳۰۰ ورزشکار استان در اردوهای تیم ملی

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به اینکه در حال حاضر۱۱۱ پروژه عمرانی نیمه تمام ورزشی در سطح استان وجود دارد گفت: در دو ماه اخیر از محل اعتبارات ماده ۹۴ قانون بودجه ۴۷ پیمانکار برای تکمیل پروژه های ورزش استان تعیین شده است.

اراک امروز؛

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی خبر داد:

عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه در استان مرکزی ۸۰ هزار ورزشکار سازمان یافته فعالیت دارند گفت: از این تعداد ۶۳ هزار ورزشکار در اراک فعالیت دارند.

حقدادی با اشاره به اینکه ۶۰۰ ورزشکار استان قهرمان کشور هستند اظهار کرد: از این تعداد ۳۰۰ ورزشکار در اردوهای آمادگی مختلف تیم های ملی حضور دارند.

وی ادامه داد: همچنین ۶۸۹ مکان ورزشی در نقاط مختلف استان مرکزی دایر است که از این تعداد ۲۰۲ مکان متعلق به اداره کل ورزش و جوانان، ۱۷۳ مکان در مالکیت نهاد های عمومی و بقیه در اختیار بخش خصوصی است که با نظارت مستقیم اداره کل ورزش و جوانان اداره می شوند.

حقدادی به پروژه های نیمه تمام ورزشی استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر۱۱۱ پروژه عمرانی نیمه تمام ورزشی در سطح استان وجود دارد که حدود ۷۰ درصد این طرح ها استانی و بقیه ملی هستند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی با تاکید بر اینکه پروژه های نیمه تمام ورزشی استان در شهرستان‌های مختلف استان پراکنده هستند، افزود: بیشترین طرح‌ها مربوط به شهرستان اراک و کمترین در شهرستان آشتیان است.

وی اضافه کرد: در دو ماه اخیر از محل اعتبارات ماده ۹۴ قانون بودجه ۴۷ پیمانکار برای تکمیل پروزه های ورزش استان تعیین شده است و در پروژه ها مشغول به فعالیت هستند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان با اشاره به اینکه پروژه های بزرگی در حوزه ورزش استان در دست اجرا است خاطرنشان کرد: یکی از این پروژه ها پست تارتان استان است که در اراک در دست اجرا است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir