- اراک امروز - http://arakemrooz.ir -

آمار دقیقی از تعداد مدیران بازنشسته استان در دست نیست/هنوز به سن بازنشستگی نرسیده‌ام

اراک امروز [1]؛ سید علی آقازاده، استاندار استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب [2]؛ در خصوص تصویب طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مجلس گفت: قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان اخیراً در مجلس شورای اسلامی اصلاح شده است.

1015 [3]

آقازاده با بیان اینکه منتظر هستیم تا این قانون مراحل نهایی را طی و پس از تائید شورای نگهبان به استان‌ها ابلاغ شود، گفت: بعد از ابلاغ هم دو ماه فرصت برای اجرای آن فرصت هست.

وی درخصوص تعداد مدیران بازنشسته استان مرکزی هم گفت: آمار دقیقی از تعداد مدیران بازنشسته استان نداریم اما با توجه به آمار تقریبی که در دست داریم تعداد مدیران بازنشسته استان قابل توجه نیست.

استاندار مرکزی در پاسخ به اینکه «آیا این قانون شامل استاندار مرکزی هم می شود» بیان کرد: هنوز به سن و زمان بازنشستگی نرسیده ام.

آقازاده خاطرنشان کرد: در صورت تائید نهایی این قانون تمام مدیران مشمول بایستی نسبت به قانون تمکین کنند و البته اگر خودم هم شامل این قانون باشم حتما تمکین خواهم کرد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را با ۱۹۴ رای موافق، ۳۶ رای مخالف و ۲ رای ممتنع از ۲۴۰ نماینده حاضر تصویب کردند.

انتهای پیام/