امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵٫۱۰ ۰۹:۳۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


فعالیت ۱۹ پایگاه‌ انتخاب رشته کنکور در استان مرکزی آغاز شد+ فهرست پایگاه‌ها

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: با هدف کمک به پذیرفته شدگان مرحله اول کنکور سراسری ۹۷ تعداد ۱۹ پایگاه انتخاب رشته در سطح شهرستان ها و مناطق تابعه استان راه اندازی شد.

اراک امروز؛علی شیرخانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛گفت: همزمان با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و برای ارائه خدمات مشاوره ای و راهنمایی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ۱۹ پایگاه انتخاب رشته در سطح استان با حضور مشاوران مجرب ایجاد شده است.

شیرخانی اظهار کرد: این پایگاه ها با حضور مشاوران مجرب در سراسر استان بعد از اعلام نتیجه اولیه کنکور شروع به فعالیت کرده و تا آخرین روز انتخاب رشته به کار خود ادامه می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه پایگاه‌ انتخاب رشته کنکور در تمامی مناطق و نواحی استان آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به داوطلبان کنکور ۹۷ هستند ادامه داد: با توجه به حجم داوطلبان در برخی مناطق در چند پایگاه به جای یک پایگاه استفاده می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی هدف از راه اندازی پایگاه های انتخاب رشته را جلوگیری از فریب داوطلبان توسط افراد سودجو و بی تجربه اعلام کرد.

شیرخانی با بیان اینکه اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۷ صبح روز سه شنبه ۹ مرداد ماه اعلام شده است خاطرنشان کرد: از استان مرکزی دانش آموزی در جمع ۱۰ نفر برتر گروه های آزمایشی مختلف حضور نداشتند.

در کنکور سراسری ۹۷ تعداد ۱۹ هزار داوطلب در پنج گروه آزمایشی با هم رقابت کردند، از مجموع شرکت کنندگان ۱۲ هزار و ۱۹۲ نفر زن و ۷ هزار و ۶۵۱ نفر مرد بودند.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir