امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵٫۱۰ ۰۹:۳۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:
مدیران مجموعه استانداری بازنشستگان نیستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان شامل هیچ یک از مدیران و معاونین مجموعه استانداری مرکزی نمی شود .

اراک امروز؛ فتح الله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص تصویب طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مجلس گفت: قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان اخیراً در مجلس شورای اسلامی اصلاح شده است و منتظر تایید نهایی آن هستیم.

حقیقی با اشاره به اینکه قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان شامل هیچ یک از مجموعه استانداری مرکزی نمی شود اظهار کرد: استاندار و معاونین استاندار مرکزی شامل قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان نیستند.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان بعد از تایید شورای نگهبان قابلیت اجرایی پیدا می کند ادامه داد: بعد از ابلاغ رئیس جمهور اجرای این قانون در دستور کار استانداری مرکزی قرار می گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه در حال حاضر آمار دقیقی از مدیران بازنشسته استان در دست نیست افزود: بررسی ها برای شناسایی مدیران بازنشسته در دستور کار استانداری قرار دارد.

حقیقی با بیان اینکه استانداری مرکزی از بکار گیری مدیران جوان استقبال می کند خاطرنشان کرد: چرا که معتقد هستیم حضور جوانان در پست های مدیریتی، مسیر را برای رشد و پویایی استان بیشتر فراهم می کند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را با ۱۹۴ رای موافق، ۳۶ رای مخالف و ۲ رای ممتنع از ۲۴۰ نماینده حاضر تصویب کردند.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir